BHS-201

bodyhealth-201masaz prozniowy body health polska

HImFU

Najbardziej zaawansowana technologia do nieinwazyjnego modelowania ciała

 

Potwierdzona efektywność już od pierwszej sesji. Cały system bazuje na technologi MULTIFOCAL HImFU. HImFU posiada specjalną głowicę, działającą w częstotliwości 2.9 MHz, która generuje wielogoniskową moc, pozwalającą na penetrację tkanki, aż do 2.5 cm. Rozwiązanie to sprawia, że zabieg staje się o wiele skuteczniejszy niż w przypadku innych terapii dostępnych na rynku.

  • SiWysoko skoncentrowane ultradźwięki produkują mechaniczny efekt termiczny zdolny do niszczenia wewnętrznego tłuszczu bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry.
  • Ultradźwięki uwalniają ciepło, którego komórki nie są w stanie znieść co powoduje ich kompletny rozpad. Komórki tłuszczowe są zatem uwalniane przez organizm, osiągając spadek objętości w pierwszej sesji..
  • Natychmiastowy oraz długotrwały efekt lifitngu skóry

 

manUC-led
masaz-prozniowy

Terapia próżniowa DERMOHEALTH

Bezkompromisowe rozwiązanie dla każdego stadium cellulitu, umiejscowionego nawet w najbardziej opornych miejscach.

 

BODY HEALTH wprowadził nowego rodzaju terapię próżniową o nazwie DERMO HEALTH. Technologia wykorzystuje rewolucyjną, wieloiową turbinę (15 000 obrotów na minutę), znaną jako pompa próżniowa. Turbina produkuje stały ciąg o normowanym przepływie, który zapobiega uszkodzeniom skóry. Dzięki wykorzystaniu tej techniki rezultaty widoczne są już po kilku sesjach.

Technologia dermoled aktywuje receptory komórkowe, które produkują kolagen oraz elastynę, Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i gładka, a przede wszystkim wygląda znacznie młodziej.

Kombinacja technik DERMO HEALTH oraz Dermoleds jest unikatową technologią oferowaną przez urządzenia Body Health, które rezultaty zaskoczą Państwa już po pierwszej sesji.

Mikrodermabrazja diamentowa

Najbardziej rewolucyjna technika naturalnego i nieinwazyjnego odmłodzenia skóry.

Innowacyjna technika wprowadzona przez Body Health. Unikatowość metody polega na wykorzystaniu jednorazowych diamentowych plastrów. Dzięki wprowadzeniu rewolucyjnego rozwiązania zapewniona zostaje maksymalna skuteczność działania, a przede wszystkim maksymalna higiena. Przy każdym zabiegu wykorzystuje się nowe, świeże plastry, które umieszczone są w atrakcyjnym, akrylowym opakowaniu zawierającym: 6 sztuk plastrów różnego rodzaju oraz

  • Plastry mogą być aplikowane na powieki, nos, kącik ust, po wcześniejszym ostrzeżeniu, ze względu na obecność kryształów przewodzących.
  • Kryształy są w trzech różnych wielkościach: 400, 600 i 1000 mikronów.
bodyhealth-katalog
dermohealth- terapia

DERMOHEALTH FACIAL + DERMOLEDS

Potrójna siła reprodukcji kolagenu.

Technologia Dermoleds® emituje czerwone światło, za pomocą specjalistycznych diod wprowadzonych przez Body Health. To wysoce nieinwazyjna technologia odmładzania skóry. Światło emitowane przez Dermoleds®, która wchodzi w reakcję z komórkami i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Nowa głowica została wprowadzona przez Body Health, została przygotowana do działania z technologiami Facial and Corporal Dermo Health® and HImFU come oraz Dermoleds®, aby dzięki efektowi synergii zmaksymalizować efekty terapii.