BHS-156

bhs156RADIOFREKWENCJA

HImFU

Najbardziej zaawansowana technologia do nieinwazyjnego modelowania ciała

 

Potwierdzona efektywność już od pierwszej sesji. Cały system bazuje na technologi MULTIFOCAL HImFU. HImFU posiada specjalną głowicę, działającą w częstotliwości 2.9 MHz, która generuje wielogoniskową moc, pozwalającą na penetrację tkanki, aż do 2.5 cm. Rozwiązanie to sprawia, że zabieg staje się o wiele skuteczniejszy niż w przypadku innych terapii dostępnych na rynku.

  • SiWysoko skoncentrowane ultradźwięki produkują mechaniczny efekt termiczny zdolny do niszczenia wewnętrznego tłuszczu bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry.
  • Ultradźwięki uwalniają ciepło, którego komórki nie są w stanie znieść co powoduje ich kompletny rozpad. Komórki tłuszczowe są zatem uwalniane przez organizm, osiągając spadek objętości w pierwszej sesji..
  • Natychmiastowy oraz długotrwały efekt lifitngu skóry

 

manUC-led
manCRIO

CRYO-RADIOFREQUENCY

Trójkolagenowa reprodukcja energii

 

Aplikator  2.0 CORPORAL / FACIAL generuje do 1050 wat mocy. Ta multipolarna technologia pozwala zejść do temperatury (-) minus 25 stopni aż do drugiej warstwy skóry; zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.Wszystko dzięki zastosowaniu 3 technologii w 1 głowicy: MULTIPOLAR, monopolar and cryogen SYSTEM EFFECT

  • Poprzez efekt szoku termicznego izolacja skóry staje się cieńsza, dlatego w połączeniu z detoksykacyjnym efektem, pozwala na lepsze natlenienie i ukrwienie skóry.
  • Technologia ta stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny jak żadna inna technologia dostępna obecnie na rynku.